اولین رئیس دانشگاه فرهنگیان مازندران منصوب شد چاپ مطلب
تاريخ انتشار : 1391/09/27 06:5 | دسته بندی : 1 | کد مطلب : 90

 سرپرست جدید پردیس دانشگاه فرهنگیان مازندران فردا معارفه می‌شود.

دانشگاه فرهنگیان برای نخستین بار در سطح کشور گشایش یافته و در سال تحصیلی جاری در دو بخش خواهران و برداران دانشجو جذب کرد.

به گزارش صبح شمال، آرزو ولی پور فرزند نخستین شهید فرهنگی مازندران بعد از سه و نیم سال مسئولیت به عنوان رئیس آموزش و پرورش کیاکلا در حکمی از سوی محبی نیا، رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور به عنوان سرپرست دانشگاه پردیس معرفت منصوب شد.
وی قرار است فردا با حضور مسئولان استانی و کشوری معارفه شود.

ولی پور دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته تکنولوژی آموزشی است و هم اکنون در مقطع دکترای روانشناسی تربیتی تحصیل می کند.

وی دارای 10 نشان اول کنگره و همایش های ملی است و در فعالیت های علمی خود، تألیف چهار کتاب با عنوان عطر بانو، به شیرینی عسل، چشم های خیس خدا و مدیریت دانش را به ثبت رسانده است.

ولی پور عضو بنیاد ملی نخبگان کشور و مرکز دانش پژوهان جوان کشور است و مقالات علمی متعددی را در کنگره های داخلی ارائه داده است.

آرزو ولی پور که متولد سال 1356 از شهرستان قائم شهر است در خانواده ای مذهبی، فرهنگی و دانشگاهی به بالندگی رسیده و هم اکنون با 35 سال سن به عنوان رئیس دانشگاه پردیس معرفت فرهنگیان انتخاب شده و در فعالیت های علمی و سیاسی خود به عنوان مبلغ گفتمان های سیاسی و نیز در نشست های علمی و تخصصی صاحب نظر است.

وی با داشتن دیپلم افتخار در حوزه نویسندگی در سطح ملی معرفی شده است و از سوی رئیس جمهور دولت نهم و دهم نشان ملی را در حوزه فرهنگ دریافت کرده است.برچسب ها : -
مشاهده نظرات - 1 نظر
ارسال نظر برای این مطلب
نام
کد امنیتی زیر را وارد کنید
Cannot write in captcha temporary folder: /home2/sobhshom/public_html/includes/common/lib/captcha/../../_temp/.captcha/
ایمیل
عنوان نظر
متن نظر

نظرات ارسال شده برای این مطلب
رمضاني
تبريك به جامعه فرهنگيان استان و تشكر از آقاي اميري مديركل محترم در حسن انتخاب عالي.